537 81 91 91
Poznań

608 300 614
info@malaarmia.pl

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Od ponad dekady pracujemy z dziećmi i młodzieżą , w tym czasie stworzyliśmy program, który poprzez naukę i zabawę ma pobudzać w uczestnikach chęć poznawania świata i zdobywania nowej wiedzy ale  również wykorzystania jej w praktyce w życiu codziennym. Przebieg i formuła  zajęć zostały dostosowane do wieku uczniów. Warsztaty odbywać się będą na terenie szkoły  macierzystej uczestnika lub w pobliskiej placówce – utworzenie się grupy uzależnione jest  od ilości uczestników,  grupa musi liczyć co najmniej 6 osób maksymalnie  25 osób. Terminy spotkań poszczególnych grup umieszczone są na plakatach w szkle oraz na stronie w zakładce  TERMINARZ SPOTKAŃ
 
Prowadzone przez nas zajęcia pozalekcyjne dedykowane są dla młodzieży  w wieku od 11-16 lat.
W ramach zajęć organizowane są  cyklicznie 4 razy w miesiącu godzinne warsztaty podczas, których nauczymy  podstaw taktyki wojskowej czy też  tego  co potrzebne do  przeżycia w lesie. Nie zapominamy, że w dzisiejszych czasach do sytuacji niebezpiecznych dochodzi najczęściej w terenie zurbanizowanym, dlatego również wskażemy możliwe  zagrożenia  „miejskiej dżungli” (radzenia sobie w trudnych sytuacjach, asertywność,  zachowanie w sytuacji zagrożenia itd.) 
Zdobytą podczas warsztatów wiedzę, będziemy sprawdzali w praktyce podczas zajęć terenowych, które będą odbywały się przynajmniej raz w miesiącu w wybraną sobotę lub niedzielę.  Czas trwania 4-24h. Skąd taka rozbieżność czasowa?  W trakcie zajęć weekendowych, często będziemy obcować z przyrodą podczas organizowanych wypraw z nocowaniem w lesie we własnoręcznie zrobionym szałasie włącznie, marszy na orientację z mapą i karabinem w ręku, czy gier terenowych  - ASG (Air Soft Gun)

Co to jest ASG.
ASG - Air Soft Gun czyli symulacja pola walki przy użyciu replik karabinów strzelających kompozytowymi 6mm kulkami.
Uczestnicy na czas gry ASG mają zapewnione:  
Replikę karabinu ,
kuki w czasie gry,
mundur,
gogle/ okulary ochronne,
maskę. 
szalokominiarkę,
 rękawiczki,
Teren na, którym będziemy najczęściej operowali znajduje się w Poznaniu przy ul. Chemicznej

Zabawa  w swoich założeniach zbliżona jest do gry w  Paintball`a. 

Różnica polega na :
Realistyczny wygląd replik Karabinów w odróżnieniu do markera Paint Ball`owego
  • Kulki -ASG pozbawione są farby, po trafieniu, pozostajemy czyści. Są też dużo lżejsze, dzięki czemu odczuwanie trafień nie jest bolesne, porównywalne jest do strzelenia z gumki recepturki”- zaswędzi i przechodzi”.
  • Celność - repliki ASG są dużo celniejsze oraz zapewniają powtarzalność trafień nawet na dystansie 50m
 

Nasze gry terenowe mają sprzyjać w rozwijaniu sprawności manualnej, szybkiego podejmowania decyzji,  myślenia przestrzennego i organizacji czasu i miejsca. A konieczność współdziałania w grupie rówieśniczej pozwala uczestnikom zajęć rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne.

Koszt zajęć : 140 zł/miesiąc PIERWSZE ZAJĘCIA GRATIS
Chcesz wstąpić w szeregi MAŁEJ ARMII ?


Nic trudnego, wystarczy skontaktować się z nami!

telefonicznie 608 300 614 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możesz też napisać na Facebooku 

 Zapisz się już dziś !

pobierz formularz - zgoda rodziców lub dostaniesz go na pierwszych zajęciach